Asukoht

Paljud nimetavad Narva-Jõesuud Balti ranniku pärliks: elegantne rannajoon, kümme kilomeetrit oivalist plaaži, võrreldamatud päikeseloojangud, nõmmemets ...

Sunset Residence´i uksest mereranda on maad kõigest 200 meetrit, mille läbite mitte mööda rahvast tulvil trotuaari, vaid lõhnavate mändide all. Narva-Jõesuu randa peetakse üheks kõige hooldatumaks ja puhtamaks ja see meelitab igal aastal kohale hulgaliselt puhkajaid.

 

Viis minutit jalutamist ja jõuate Meresuu SPAsse. See on 2008. aastal ehitatud nelja tärni hotell, mille juures on avatud luksuslik spaa-keskus. 2009. aastal pälvis Meresuu SPA Eesti parima turismiobjekti nimetuse. Keskus pakub oma teenuseid, laia valikut tervistavaid ja lõõgastavaid protseduure kõigile soovijaile.

 

Kui soovite midagi spaa-protseduuridest veelgi põhjalikumat, on Teie käsituses kohalik sanatoorium. Miks mitte enda tervise eest hoolitseda, kui selleks on nii suurepärane võimalus. 10 minutit jalgsikõndi ja satute otse mere kaldale, Narva-Jõesuu sanatooriumi maa-alale.

 

Sunset Residence´i elamurajooni vahetus läheduses on kaunis, Valgeks pargiks kutsutav puhkeala - meelispaik jalutuskäikudeks ja kohtumisteks.

Männimets, puhas liiv, mõnus supelrand ... Luksuskorterid, kaasaegne tehnika, tänapäevane disain...

 

 


Sellel saidil saate tutvuda korterite planeeringu ja hinnakirjaga. Samuti pakume Teile vaatamiseks fotogaleriid. Kui Teil tekib küsimusi, võite pöörduda otse meie konsultantide poole.

 

 


Просмотреть увеличенную карту

Viimased uudised
20.11.2014
Vambola 4, Narva-Jõesuu
Unikaalne elukompleks vambola 4 sisaldab endas 12 eluruumi ja 6 äriruumi   1 korrus (parkla) 2 korrus 3 korrus 4 korrus                 Asen...
01.05.2012
Korteriomanditeks jaotami...
Meil on suur rõõm Teile teatada, et elamukompleksi Sunset Residence ehitusprojekt on jõudnud ühte lõppfaasidest – mõlemad hooned on juba ko...